Ceník

Podívejte se na ceník za služby webových stránek, správu sociálních stránek, sociálních sítí, SEO…

Jakákoliv úvodní konzultace pro uvedené služby na stránkách ZDARMA.

Ceník-Tvorba webových stránek

Při kalkulaci pro tvorbu webových stránek nepoužívám jednotný ceník. Každý web je jiný, a tak i cena za tvorbu webové stránky je vždy individuální a je stanovena až na základě požadavků zákazníka, obsahových požadávků a náročnosti k vytvoření webu. Po splnění prvních třech bodů zdarma a úvodních konzultací, tak následná cena za služby k vytvoření webové stránky je od 5000 Kč. Při domluvě na hodinovou sazbu je cena 300 Kč/hod.

Ceník - Správa webových stránek

Cena za hodinovou sazbu při správě webové stránky, ať už textový obsah, grafika, správa SEO, aktualizace… 300 Kč/hod.

Při dlouhodobé spolupráci pro správu webových stránek je cena individuální. Dle požadavků a náročnosti se můžeme domluvit na fixní měsíční odměně za úpravy a správu webu.

Ceník - sociání sítě

Vytvoření stránky sociální sítě a vše potřebné s tím spojené 600 Kč.

Po vytvoření a spuštění stránky a možnosti další spolupráce se správou sociálních sítí hodinová sazba 250 Kč.

Ceník - SEO

Při tvorbě webových stránek je cena zahrnuta už v dohodnuté ceně za vytvoření webových stránek.

Správa, oprava SEO pro již vytvořené webové stránky 300 Kč/hod.

Zaujala vás má nabídka služe za uvedené ceny? Pokud ano, neváhejte se na mě obrátit.

Partnerské weby

Ceník

Vinotéka Třebíč

Vítáme Vás na webových stránkách a internetového obchodu Vinotéka Třebíč s kvalitním lahvovým vínem. Od počátku se zaměřujeme na prodej lahvového vína znojemských vinařů a již od počátku se specializujeme na prodej vín znojemské podoblasti z vinařské vesnice Šatov z produkce malých vinařství Našim hlavním cílem je uspokojit přání našich zákazníků.

Ceník

Rhodéský ridgeback Berry a Safír

Naši psy: Rhodéský ridgeback Berry Ivi´s Dreamed Amber Slunce Zambezi. Rhodéský ridgeback Safír – Incredible Saphire Qwandoya. Rhodéský ridgeback je plemeno psa původem z Afriky, kde v minulosti obstarával hlídání hospodářství před lvy a jinými divokými zvířaty. Dříve byl také používán jako pes lovecký.

Náhradní autodíly

.V nabídce Škoda Superb-díly naleznete vozový park k vybraným vozidlům a široký sortiment náhradních použitých autodílů pro všechny zde vybrané značky vozidel. Seznam vozidel ke kterým nabízíme náhradní díly je pravidelně aktualizován. Pro podrobnější informaci o konkrétním náhradním dílu nás neváhejte kontaktovat.

Tohle je nadpis

Taxi Třebíč – MK, poskytujeme spolehlivé taxi služby v Třebíči a v okolí. Možnost dopravy na letiště, svatby, narozeninové párty, firemní i vánoční večírky, odvezeme vás na nákup, kde na vás i počkáme a odvezeme zpět k vám domů a další akce a služby… Pili jste? Potřebujete převézt Váš vůz k místu vašeho bydliště? Využijte i Naší služby Drink and Drive.

Call Now ButtonVolat ihned
%d bloggers like this: