SEO

Máte již vytvořené stránky a nemáte provedené SEO pro vyhledávače? Nemůžete se najít ve vyhledávačích, nejste v popředí vyhledávačů nebo přímona prvních stránkách jak by jste si přáli? Pomohu Vám , aby jste se dostali do popředí prvních stránek vyhledávačů.

 

Co je to SEO

SEO je zkratka anglického ,,search engine optimization˝. V českém prostředí se používá ,,optimalizace pro vyhledávače˝ nebo někdy ,,optimalizace nalezitelnosti˝. Jsou to metody, které vám pomohou se dostat na přední místa ve vyhledávačích a přivést z nich na svůj web organickou, tedy neplacenou návštěvnost.

Když pak lidé použijí klíčové slovo, jaké jste použili pro svou stránku nebo příspěvek, tak optimalizované webové stránky se zobrazí na vyšších pozicích a získají více prokliků.

Nejde tedy v žádném případě o reklamu, ale o zachycení těch návštěvníků, kteří mají sami o vámi nabízený produkt nebo službu zájem a hledají ji ve vyhledávačích jako je Google, Seznam a další…

Proč je SEO důležité

Vyhledávače jsou často největším zdrojem návštěvnosti pro většinu webových stránek.

Google a další vyhledávače používají pokročilý algoritmus pro analýzu a hodnocení stránek. Vše se pak promítne do pozice webové stránky ve vyhledávači. Nicméně i když se jedná o pokročilé nástroje, je dobré jim pomoci s tím, o čem vaše stránka nebo příspěvek je.

Jestliže nemáte optimalizovanou stránku, může se stát, že vyhledávač správně nerozpozná o čem je a když lidé budou hledat její téma, ve výsledcích vyhledávání ji nenajdou.

Je velmi důležité, aby základní SEO bylo nastaveno u každé WordPress stránky. Je totiž jedno, jestli provozujete firemní stránku nebo blog, v obou případech je tématická návštěvnost z vyhledávačů to, co chcete.

Správné výsledky analízy SEO

Správné výsledky analízy jsou zavyslé na: 

Interní odkazy, externí odkazy, atributy obrázku či fotografií, klíčová fráze v uvodu, délka klíčové fráze, hustota výskztu klíčové fráze, délka SEO titulku, klíčová fráze v meta description, délka meta description, klíčová fráze v názvu, délka textu a další duležité vlastnosti pro správné vytvoření webových stránek pro vyhledávače. Viz. foto níže  z jedné mé webové strány.

Zaujala vás má nabídka služby na správu, analízu, opravu SEO? pokud ano, neváhejte se na mě obrátit.

Partnerské weby

Call Now ButtonVolat ihned
%d bloggers like this: