Sociální sítě

Využijte sociální sítě, které jsou v oblibě pro získání vašich uživatelů,klientů či zákazníků. Ať už jde o Facebook, Instagram a další, tak pro propagaci vaší firmy nebo vašeho podnikání a budování vztahů s vašimi cílovými uživateli, klienty či zákazníky budou určitě velmi užitečné.

Sociální sítě-služby

Informace o Facebook Business Suite

Facebook Business Suite vám umožňuje spravovat všechny vaše propojené účty na Facebooku i Instagramu na jednom místě. Nabízí řadu nástrojů, díky kterým bude bezplatná správa identity firmy ještě snazší. Díky Business Suite budete moct oslovit více lidí a zůstat v obraze, zatímco spravujete svou identitu firmy, a to všechno na jednom místě.

  • Přehledné zobrazení stavu firmy: Přímo na hlavní obrazovce se můžete podívat na přehled své Facebook stránky a svého instagramového účtu. Uvidíte aktualizace, nedávné příspěvky a reklamy, a také přehledy. Můžete tu dokonce vytvořit příspěvek nebo propagovat svou firmu.
  • Zobrazit aktivitu: Uvidíte nová upozornění pro svou Facebook stránku a instagramový účet.
  • Používání funkce Doručené zprávy: Můžete si přečíst nové zprávy a komentáře na své Facebook stránce, v Messengeru a na instagramovém účtu. Můžete také vytvářet automatizované odpovědi, které vám ušetří čas při odpovídání na časté dotazy.
  • Vytvářet příspěvky: Můžete zveřejňovat nebo naplánovat nové příspěvky pro svou Facebook stránku a instagramový účet.
  • Přístup ke Commerce Manageru: Pokud váš firemní účet disponuje účtem pro obchodování, budete si ho moct otevřít přes Business Suite pro počítač. Pokud ho ještě nemáte, můžete si také pro svou firmu vytvořit nový účet pro obchodování.
  • Vytváření reklam: Můžete vytvářet nové reklamy a propagovat příspěvky nebo svou stránku. Zobrazí se vám také metriky pro reklamy, které jste vytvořili. Pokud chcete zjistit další podrobnosti o kampaních a sadách reklam, přejděte do svého Facebook Správce reklam.
  • Zobrazení přehledů: Můžete si zobrazit podrobnosti o tom, jak se vaší firmě daří, jako jsou například trendy, aktivita u obsahu, který sdílíte, a víc informací o vašem okruhu uživatelů.

Zaujala vás má nabídka služeb pro tvorbu a správu socoálních sítí ? Pokud ano, neváhejte se na mě obrátit.

Partnerské weby

Call Now ButtonVolat ihned
%d bloggers like this: