Tvorba webových stránek

Nabízím tvorbu webových stránek pro Vaší prezentaci na internetu. Při tvorbě webových stránek využívám redakční systém WordPress. WordPress je open source software, který se používá k vytvoření krásných webových stránek, e-shopů, blogů nebo jiných aplikací.

 

Analíza klíčových slov

Provedu analízu klíčových slov pro návrh Vaši domény s webhostingem od něhož se bude vyvíjet nejen textová tvorba webové stránky pro SEO pro vyhledávače a snadnější dohledání Vaši stránky na Google, Seznamu…

 

Analíza požadavků

Při úvodní analýze si nejprve řekneme, jaké jsou vaše představy a funkční požadavky na vaši webovou prezentaci, řekneme si něco o cílové skupině vašich zákazníků/návštěvníků, o cílech Vašeho projektu, požadavcích na rozsah (velikost) webové prezentace, vašich představách o grafice a o tom, jaké služby a funkčnosti by vaše webová prezentace měla poskytovat.

Návrh struktury webové stránky

Pro vytvoření úspěšného webu je třeba správně navrhnout jeho optimální strukturu. Je důležité celkové uspořádání webových stránek, například, kategorie,podkategorie, správné uspořádání nejen textových informací ve Vašem webu a jejich provázanost, provázanost vzájemě mezi stránkami webu přes vhodně pojmenované odkazy….Toto vše je důležité a ovlivnuje přehlednost webové stránky a hlavně také zajištění následné SEO optimalizace pro vyhledávače.

Grafika webu

Nesmíme také zapomenout na gragiku webové stránky. Grafiku mohu navrhnout a vytvořit. Je jen důležité si stanovit podmínky , kterými se budu při návrhu designu řídit a budu s nimi pracovat.Jedná se například a loga, barvy textu,struktury webové stránky, pozadí, služby, cílová skupina návštěvníků, fotografie a pod. Zdali s nějakým grafikem již spolupracujete bude třeba dodat grafické podklady pro webové stránky. 

Časový plán a rozpočet

Na základě z úvodních částí analízy klíčových slov pro návrh domény s webhostingem pro Vaši webovou stránku, analíze požadavků, návrhu struktury webu vytvoříme časový plán pro realizaci webové stránky a jeho rozpočet.

Dokončení a spuštění webové stránky

Po splnění všech předchozích bodů zbýva už jen dle klíčových slov  a dle domény Vašeho webu utvořit  SEO a zkontrolovat pro vyhledávače. Když je vše dle vašich představ splněno, tak po schválení webu z vaší strany a následné obdržení domluvené platby na účet dojde ke spuštění webové stránky do provozu, tzn. umístění na Váš hostingový server, uvolněník indexaci pro vyhledávače a jeho registraci ve vyhledávačích.

Chcete si po spuštění spravovat webovou stránku sami nebo chcete nadále využít mých služeb opravy, údržby, správy webových stránek?

Zaujala vás má  nabídka služeb pro tvorbu webových stránek? Pokud ano, neváhejte se na mě obrátit.

Partnerské weby

Call Now ButtonVolat ihned
%d bloggers like this: